FSV10AR06
Cynergy3Cynergy3
FSV10AR06 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: FSV10AR06
Výrobce / značka: Cynergy3
Popis produktu INLINE FLOW SWITCH FOR G1 PIPE
Datasheety: FSV10AR06.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 625 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 625 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace FSV10AR06
Part Number FSV10AR06 Výrobce Cynergy3
Popis INLINE FLOW SWITCH FOR G1 PIPE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 625 pcs Datový list FSV10AR06.pdf
Napětí - Vstup 250VAC Přepínač Funkce / Hodnocení SPDT
Série - Dosah 0 ~ 80 LPM
Port Size 1.0" (25.4mm) BSP Ostatní jména 725-1255
Provozní teplota 85°C (TA) Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - Těleso Polyamide Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Flow Typ senzoru Liquid
Detailní popis Liquid Flow Sensor 0 ~ 80 LPM 1.0" (25.4mm) BSP Polyamide