L6R12H-059
Curtis IndustriesCurtis Industries
L6R12H-059 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: L6R12H-059
Výrobce / značka: Curtis Industries
Popis produktu AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 6V 12W
Datasheety: L6R12H-059.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace L6R12H-059
Part Number L6R12H-059 Výrobce Curtis Industries
Popis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 6V 12W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 21370 pcs Datový list L6R12H-059.pdf
Napětí - Výstup 6V Napětí - Vstup 90 ~ 264 VAC
Velikost / Rozměry 2.91" L x 1.14" W x 1.89" H (73.9mm x 29.0mm x 48.0mm) Série Tri-Mag®, L6R12H (12W)
Region Použitý North America Příkon (W) 12W
Polarizace - výstupní konektor Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D.
Ostatní jména 364-1262
L6R12H-060
Provozní teplota 10°C ~ 40°C
Bez spotřeby elektrické energie 100mW (Max) Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ vstupu Fixed Blade vstupní konektor NEMA 1-15P
Formulář Wall Mount Účinnost Level VI
Detailní popis 6V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Proud - výstup (Max) 2A
Délka přívodního kabelu 59" (1.50m) schválení cUL, UL