SPF480D25R
CrydomCrydom
SPF480D25R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SPF480D25R
Výrobce / značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 25A 48-660V
Datasheety: 1.SPF480D25R.pdf2.SPF480D25R.pdf3.SPF480D25R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
20 pcs
  • Zpráva
Specifikace SPF480D25R
Part Number SPF480D25R Výrobce Crydom
Popis SSR RELAY SPST-NO 25A 48-660V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3059 pcs Datový list 1.SPF480D25R.pdf2.SPF480D25R.pdf3.SPF480D25R.pdf
Napětí - Load 48V ~ 660V Napětí - Vstup 4 ~ 15VDC
styl koncovky PC Pin Dodavatel zařízení Package 4-SIP
Série SPF, PowerFin™ Obal Bulk
Paket / krabice 4-SIP Typ výstupu AC
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 5 Weeks load Current 25A