PFE240D25
CrydomCrydom
PFE240D25 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PFE240D25
Výrobce / značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 25A 12-280V
Datasheety: 1.PFE240D25.pdf2.PFE240D25.pdf3.PFE240D25.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace PFE240D25
Part Number PFE240D25 Výrobce Crydom
Popis SSR RELAY SPST-NO 25A 12-280V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4382 pcs Datový list 1.PFE240D25.pdf2.PFE240D25.pdf3.PFE240D25.pdf
Napětí - Load 12V ~ 280V Napětí - Vstup 15 ~ 32VDC
styl koncovky PC Pin Dodavatel zařízení Package 4-SIP
Série PF, PowerFin™ Obal Bulk
Paket / krabice 4-SIP Typ výstupu AC, Zero Cross
Ostatní jména CC1342 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 5 Weeks
load Current 25A Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SIP Obvod SPST-NO (1 Form A)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
PFE300-12/T
PFE300-12/T
Výrobci: TDK-Lambda Americas, Inc.
Popis: AC-DC PCB MOUNT FULL BRICK INPUT
Na skladě: 4076 pcs
Stažení:
RFQ
PFE240D25R
PFE240D25R
Výrobci: Crydom
Popis: SSR RELAY SPST-NO 25A 12-280V