LVD75F80
Crydom Co.Crydom Co.
LVD75F80 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LVD75F80
Výrobce / značka: Crydom
Popis produktu RELAY SSR LOWVOL DIS 26.6V 80A
Datasheety: 1.LVD75F80.pdf2.LVD75F80.pdf3.LVD75F80.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 779 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 779 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
5 pcs
  • Zpráva
Specifikace LVD75F80
Part Number LVD75F80 Výrobce Crydom Co.
Popis RELAY SSR LOWVOL DIS 26.6V 80A Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 779 pcs Datový list 1.LVD75F80.pdf2.LVD75F80.pdf3.LVD75F80.pdf
Napětí - Napájení, Single (V +) 8 mOhm Napětí - Vstup 25.6 ~ 26.6VDC
Napětí - Rozdělení - Načasování způsob úpravy Relay
styl koncovky Screw Terminal Série LVD
Stav RoHS Bulk Polarizace Hockey Puck
Typ výstupu DC Typ montáže Chassis Mount or Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 3 Weeks
Výrobní číslo výrobce LVD75F80 Rozšířený popis Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck
Řízená konfigurace 3 ~ 75 V Popis RELAY SSR LOWVOL DIS 26.6V 80A
Count Rate SPST-NO (1 Form A) Složení 80A
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
LVD75F80H
LVD75F80H
Výrobci: Crydom
Popis: SSR RELAY SPST-NO 80A 3-75V