LVD75C80
Crydom Co.Crydom Co.
LVD75C80 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LVD75C80
Výrobce / značka: Crydom
Popis produktu RELAY SSR LOWVOL DIS 12.5V 80A
Datasheety: 1.LVD75C80.pdf2.LVD75C80.pdf3.LVD75C80.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 686 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 686 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
5 pcs
  • Zpráva
Specifikace LVD75C80
Part Number LVD75C80 Výrobce Crydom Co.
Popis RELAY SSR LOWVOL DIS 12.5V 80A Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 686 pcs Datový list 1.LVD75C80.pdf2.LVD75C80.pdf3.LVD75C80.pdf
Napětí - Napájení, Single (V +) 8 mOhm Napětí - Vstup 12 ~ 12.5VDC
Napětí - Rozdělení - Načasování způsob úpravy Relay
styl koncovky Screw Terminal Série LVD
Stav RoHS Bulk Polarizace Hockey Puck
Typ výstupu DC Typ montáže Chassis Mount or Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 3 Weeks
Výrobní číslo výrobce LVD75C80 Rozšířený popis Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck
Řízená konfigurace 3 ~ 75 V Popis RELAY SSR LOWVOL DIS 12.5V 80A
Count Rate SPST-NO (1 Form A) Složení 80A