F1827D600
CrydomCrydom
Crydom
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: F1827D600
Výrobce / značka: Crydom
Popis produktu DIODE GEN PURP 600V 25A MODULE
Datasheety: 1.F1827D600.pdf2.F1827D600.pdf3.F1827D600.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5 pcs
  • Zpráva
Specifikace F1827D600
Part Number F1827D600 Výrobce Crydom
Popis DIODE GEN PURP 600V 25A MODULE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1279 pcs Datový list 1.F1827D600.pdf2.F1827D600.pdf3.F1827D600.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 1.55V @ 75A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Dodavatel zařízení Package Module Rychlost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Série - Obal Bulk
Paket / krabice Module Typ montáže Chassis Mount
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Type Standard
Detailní popis Diode Standard 600V 25A (DC) Chassis Mount Module Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 25A (DC)