DRIDC24A
CrydomCrydom
DRIDC24A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DRIDC24A
Výrobce / značka: Crydom
Popis produktu DC INPUT MODULE 10-48V
Datasheety: 1.DRIDC24A.pdf2.DRIDC24A.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
10 pcs
  • Zpráva
Specifikace DRIDC24A
Part Number DRIDC24A Výrobce Crydom
Popis DC INPUT MODULE 10-48V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1955 pcs Datový list 1.DRIDC24A.pdf2.DRIDC24A.pdf
Napětí - Výstup 24VDC Napětí - Vstup 10 ~ 48VDC
Typ DC Input Module Zapnout čas 1ms
Vypnout čas 1ms Styl DIN Rail Mount
Série DR Ostatní jména DR-IDC24A
Funkce Status LED(s) Detailní popis DC Input Module Output Module 28mA 24VDC Output 10 ~ 48VDC Supply
Current - Výstup 28mA Aktuální - Vstup 34mA
Barva White
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DRIVECABLE04EVK/NOPB
DRIVECABLE04EVK/NOPB
Výrobci: N/A
Popis: EVAL MOD DS30EA101/DS30BA101
Na skladě: 173 pcs
Stažení:
RFQ
DRIDC5A
DRIDC5A
Výrobci: Crydom
Popis: DC INPUT MODULE 10-48V
Na skladě: 2292 pcs
Stažení: DRIDC5A.pdf
RFQ
DRIAC5A
DRIAC5A
Výrobci: Crydom
Popis: AC INPUT MODULE 240V