DRA4D250D6
CrydomCrydom
DRA4D250D6 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DRA4D250D6
Výrobce / značka: Crydom
Popis produktu RELAY CONT H-BRG 250VDC 6A
Datasheety: 1.DRA4D250D6.pdf2.DRA4D250D6.pdf3.DRA4D250D6.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 387 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 387 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
  • Zpráva
Specifikace DRA4D250D6
Part Number DRA4D250D6 Výrobce Crydom
Popis RELAY CONT H-BRG 250VDC 6A Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 387 pcs Datový list 1.DRA4D250D6.pdf2.DRA4D250D6.pdf3.DRA4D250D6.pdf
Hmotnost - Napětí - Supply 5 ~ 15 VDC
Napětí - Load 1 ~ 250 V Typ Module
Série DRA4D Ostatní jména CC1809
Provozní teplota -30°C ~ 60°C Počet motorů 1
Typ montáže DIN Rail Typ motoru Brushed DC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhraní -
Pro použití s ​​/ příbuzné výrobky DRA Series Funkce -
Detailní popis Reversing Relay 5 ~ 15 VDC Supply 6A 1 ~ 250 V Load Current - Výstup 6A