DRA3P48C2
CrydomCrydom
DRA3P48C2 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DRA3P48C2
Výrobce / značka: Crydom
Popis produktu RELAY CONT 3PH 480VAC 2A 48VAC
Datasheety: 1.DRA3P48C2.pdf2.DRA3P48C2.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
10 pcs
  • Zpráva
Specifikace DRA3P48C2
Part Number DRA3P48C2 Výrobce Crydom
Popis RELAY CONT 3PH 480VAC 2A 48VAC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1449 pcs Datový list 1.DRA3P48C2.pdf2.DRA3P48C2.pdf
Napětí - Load 48 ~ 510 V Napětí - Vstup 36 ~ 60VAC
styl koncovky Screw Terminal Série DRA3P
Obal Bulk Paket / krabice Module
Typ výstupu AC, Zero Cross Typ montáže DIN Rail
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
load Current 2.4A Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Obvod 3PST-NO (3 Form A)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DRA3P48B42
DRA3P48B42
Výrobci: Crydom
Popis: RELAY SSR 480 V
Na skladě: 1499 pcs
Stažení: DRA3P48B42.pdf
RFQ
DRA3P48C2R2
DRA3P48C2R2
Výrobci: Crydom
Popis: RELAY SSR 480 V
Na skladě: 1849 pcs
Stažení: DRA3P48C2R2.pdf
RFQ
DRA3P48C2R
DRA3P48C2R
Popis: RELAY CONT 3PH 480VAC 2A DIN MNT