DR48D06X
CrydomCrydom
DR48D06X Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DR48D06X
Výrobce / značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 6A 48-600V
Datasheety: DR48D06X.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
10 pcs
  • Zpráva
Specifikace DR48D06X
Part Number DR48D06X Výrobce Crydom
Popis SSR RELAY SPST-NO 6A 48-600V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2060 pcs Datový list DR48D06X.pdf
Napětí - Load 48V ~ 600V Napětí - Vstup 4 ~ 32VDC
styl koncovky Screw Terminal Dodavatel zařízení Package -
Série DR Obal Bulk
Paket / krabice Module Typ výstupu AC, Zero Cross
Typ montáže DIN Rail Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 5 Weeks load Current 6A
Obvod SPST-NO (1 Form A)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DR48D1XR
DR48D1XR
Výrobci: Crydom
Popis: RELAY SSR 48-600 V
Na skladě: 1637 pcs
Stažení: DR48D1XR.pdf
RFQ
DR48D03X
DR48D03X
Výrobci: Crydom
Popis: SSR RELAY SPST-NO 3A 48-600V
Na skladě: 2567 pcs
Stažení: DR48D03X.pdf
RFQ
DR48D06XR
DR48D06XR
Popis: SSR RELAY SPST-NO 6A 48-600V
Stažení: DR48D06XR.pdf
DR48D12X
DR48D12X
Popis: SSR RELAY SPST-NO 12A 48-600V
Stažení: DR48D12X.pdf
DR48D06
DR48D06