DR4560D45
CrydomCrydom
DR4560D45 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DR4560D45
Výrobce / značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 45A 48-600V
Datasheety: 1.DR4560D45.pdf2.DR4560D45.pdf3.DR4560D45.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace DR4560D45
Part Number DR4560D45 Výrobce Crydom
Popis SSR RELAY SPST-NO 45A 48-600V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1073 pcs Datový list 1.DR4560D45.pdf2.DR4560D45.pdf3.DR4560D45.pdf
Napětí - Load 48V ~ 600V Napětí - Vstup 4 ~ 32VDC
styl koncovky Screw Terminal Dodavatel zařízení Package -
Série DR45 Obal Bulk
Paket / krabice SSR with Integrated Heat Sink Typ výstupu AC, Zero Cross
Ostatní jména CC2589 Typ montáže DIN Rail
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
load Current 45A Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DR4560D45RP
DR4560D45RP
Výrobci: Crydom
Popis: SSR RELAY SPST-NO 45A 48-600V
Na skladě: 1103 pcs
Stažení: DR4560D45RP.pdf
RFQ
DR4560A60PJ
DR4560A60PJ
Výrobci: Crydom
Popis: SSR RELAY SPST-NO 60A 48-600V
Na skladě: 835 pcs
Stažení: DR4560A60PJ.pdf
RFQ
DR4560D45RJ
DR4560D45RJ
Na skladě: 1061 pcs
Stažení: DR4560D45RJ.pdf
DR4560A60RJ
DR4560A60RJ
Na skladě: 837 pcs
Stažení: DR4560A60RJ.pdf
DR4560D45P
DR4560D45P
Stažení: DR4560D45P.pdf
DR4560A60R
DR4560A60R
Na skladě: 913 pcs
Stažení: DR4560A60R.pdf
DR4560A60RP
DR4560A60RP
Na skladě: 816 pcs
Stažení: DR4560A60RP.pdf
DR4560D45J
DR4560D45J
Stažení: DR4560D45J.pdf
DR4560A60RPJ
DR4560A60RPJ
Na skladě: 753 pcs
Stažení: DR4560A60RPJ.pdf
DR4560D45PJ
DR4560D45PJ
Stažení: DR4560D45PJ.pdf
DR4560A60P
DR4560A60P
Na skladě: 886 pcs
Stažení: DR4560A60P.pdf
DR4560D45R
DR4560D45R
Stažení: DR4560D45R.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety