DP4RSC60E60
CrydomCrydom
DP4RSC60E60 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DP4RSC60E60
Výrobce / značka: Crydom
Popis produktu RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V
Datasheety: 1.DP4RSC60E60.pdf2.DP4RSC60E60.pdf3.DP4RSC60E60.pdf4.DP4RSC60E60.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 265 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 265 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
  • Zpráva
Specifikace DP4RSC60E60
Part Number DP4RSC60E60 Výrobce Crydom
Popis RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Load 1 ~ 48 V Napětí - Vstup 18 ~ 32VDC
styl koncovky Screw Terminal Série DP
Obal Bulk Paket / krabice Hockey Puck
Typ výstupu DC Ostatní jména CC1851
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks load Current 60A
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Obvod SPST-NO (1 Form A)
Související produkty
DP4RSC60E40B2
DP4RSC60E40B2
Výrobci: Crydom
Popis: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
Na skladě: 272 pcs
Stažení: DP4RSC60E40B2.pdf
RFQ
DP4RSC60E40B5
DP4RSC60E40B5
Výrobci: Crydom
Na skladě: 302 pcs
Stažení: DP4RSC60E40B5.pdf
RFQ
DP4RSC60E60B2
DP4RSC60E60B2
Popis: RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 32V
Na skladě: 240 pcs
Stažení: DP4RSC60E60B2.pdf
DP4RSC60E40B8
DP4RSC60E40B8
Na skladě: 229 pcs
Stažení: DP4RSC60E40B8.pdf
DP4RSC60E40
DP4RSC60E40
Na skladě: 263 pcs
Stažení: DP4RSC60E40.pdf
DP4RSC60E60B5
DP4RSC60E60B5
Na skladě: 196 pcs
Stažení: DP4RSC60E60B5.pdf
DP4RSC60E20B5
DP4RSC60E20B5
Popis: RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 32V
Na skladě: 264 pcs
Stažení: DP4RSC60E20B5.pdf
DP4RSC60E20B8
DP4RSC60E20B8
Na skladě: 331 pcs
Stažení: DP4RSC60E20B8.pdf
DP4RSC60E60B8
DP4RSC60E60B8
Na skladě: 212 pcs
Stažení: DP4RSC60E60B8.pdf
DP4RSC60E40B8H
DP4RSC60E40B8H
Popis: RELAY SSR 48 V
Na skladě: 285 pcs
Stažení: DP4RSC60E40B8H.pdf
DP4RSC60E60B
DP4RSC60E60B
Popis: RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V
Na skladě: 256 pcs
Stažení: DP4RSC60E60B.pdf
DP4RSC60E40B
DP4RSC60E40B
Na skladě: 290 pcs
Stažení: DP4RSC60E40B.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety