DP4RSC60D20B
CrydomCrydom
DP4RSC60D20B Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DP4RSC60D20B
Výrobce / značka: Crydom
Popis produktu RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 15V
Datasheety: 1.DP4RSC60D20B.pdf2.DP4RSC60D20B.pdf3.DP4RSC60D20B.pdf4.DP4RSC60D20B.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 259 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 259 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
5 pcs
  • Zpráva
Specifikace DP4RSC60D20B
Part Number DP4RSC60D20B Výrobce Crydom
Popis RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 15V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Load 1 ~ 48 V Napětí - Vstup 4.5 ~ 15VDC
styl koncovky Screw Terminal Série DP
Obal Bulk Paket / krabice Hockey Puck
Typ výstupu DC Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
load Current 20A Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Obvod SPST-NO (1 Form A)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DP4RSC60D40B2
DP4RSC60D40B2
Výrobci: Crydom
Popis: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V
Na skladě: 231 pcs
Stažení: DP4RSC60D40B2.pdf
RFQ
DP4RSC60D40B
DP4RSC60D40B
Výrobci: Crydom
Na skladě: 287 pcs
Stažení: DP4RSC60D40B.pdf
RFQ
DP4RSC60D20B8
DP4RSC60D20B8
Popis: RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 15V
Na skladě: 260 pcs
Stažení: DP4RSC60D20B8.pdf
DP4RSC60D20B5
DP4RSC60D20B5