DC60D100C
CrydomCrydom
DC60D100C Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DC60D100C
Výrobce / značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 100A 1-48V
Datasheety: 1.DC60D100C.pdf2.DC60D100C.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 808 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 808 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace DC60D100C
Part Number DC60D100C Výrobce Crydom
Popis SSR RELAY SPST-NO 100A 1-48V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 808 pcs Datový list 1.DC60D100C.pdf2.DC60D100C.pdf
Napětí - Load 1V ~ 48V Napětí - Vstup 4 ~ 32VDC
styl koncovky Screw Terminal Dodavatel zařízení Package -
Série PowerPlus DC Obal Bulk
Paket / krabice Hockey Puck Typ výstupu DC
Ostatní jména CC1862 Rezistence při stavu (Max) 5.6 mOhms
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 4 Weeks load Current 100A
Obvod SPST-NO (1 Form A)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DC60D100
DC60D100
Výrobci: Crydom
Popis: SSR RELAY SPST-NO 100A 1-48V