DC500D60C
CrydomCrydom
DC500D60C Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DC500D60C
Výrobce / značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 60A 1-500V
Datasheety: DC500D60C.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 459 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 459 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace DC500D60C
Part Number DC500D60C Výrobce Crydom
Popis SSR RELAY SPST-NO 60A 1-500V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 459 pcs Datový list DC500D60C.pdf
Napětí - Load 1V ~ 500V Napětí - Vstup 4 ~ 32VDC
styl koncovky Screw Terminal Dodavatel zařízení Package -
Série PowerPlus DC Obal Bulk
Paket / krabice Hockey Puck Typ výstupu DC
Ostatní jména CC2609
DC500D60C-ND
Rezistence při stavu (Max) 13 mOhms
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 4 Weeks load Current 60A