D53TP25CH
CrydomCrydom
D53TP25CH Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: D53TP25CH
Výrobce / značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V
Datasheety: 1.D53TP25CH.pdf2.D53TP25CH.pdf3.D53TP25CH.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 466 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 466 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace D53TP25CH
Part Number D53TP25CH Výrobce Crydom
Popis SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 466 pcs Datový list 1.D53TP25CH.pdf2.D53TP25CH.pdf3.D53TP25CH.pdf
Napětí - Load 48V ~ 530V Napětí - Vstup 4 ~ 32VDC
styl koncovky Screw Terminal Dodavatel zařízení Package -
Série 53TP Obal Tube
Paket / krabice Module Typ výstupu AC, Zero Cross
Ostatní jména CC2427
D53TP25CH-ND
Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
load Current 25A Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant