D06D100K
CrydomCrydom
D06D100K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: D06D100K
Výrobce / značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 100A 0-60V
Datasheety: D06D100K.pdf
Stav RoHs RoHS kompatibilní
Stav zásob 642 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 642 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
20 pcs
  • Zpráva
Specifikace D06D100K
Part Number D06D100K Výrobce Crydom
Popis SSR RELAY SPST-NO 100A 0-60V Stav volného vedení / RoHS RoHS kompatibilní
Dostupné množství 642 pcs Datový list D06D100K.pdf
Napětí - Load 0V ~ 60V Napětí - Vstup 3.5 ~ 32VDC
styl koncovky Screw Terminal Dodavatel zařízení Package -
Série D06D Stav RoHS RoHS Compliant
Obal Bulk Paket / krabice Hockey Puck
Typ výstupu DC Rezistence při stavu (Max) 5 mOhms
Typ montáže Chassis Mount Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
load Current 100A Detailní popis Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck