CWD24125S
CrydomCrydom
CWD24125S Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CWD24125S
Výrobce / značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 125A 24-280V
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace CWD24125S
Part Number CWD24125S Výrobce Crydom
Popis SSR RELAY SPST-NO 125A 24-280V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4823 pcs Datový list
Napětí - Load 24V ~ 280V Napětí - Vstup 3 ~ 32VDC
styl koncovky Screw Terminal Dodavatel zařízení Package -
Série CW24 Obal Bulk
Paket / krabice Hockey Puck Typ výstupu AC, Zero Cross
Typ montáže Chassis Mount load Current 125A
Obvod SPST-NO (1 Form A)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
CWD2425-10
CWD2425-10
Výrobci: Crydom
Popis: SSR RELAY SPST-NO 25A 24-280V
Na skladě: 2266 pcs
Stažení: CWD2425-10.pdf
RFQ
Výrobci: Crydom
Popis: SSR RELAY SPST-NO 125A 24-280V