CPF480D25
CrydomCrydom
Crydom
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CPF480D25
Výrobce / značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 25A 48-660V
Datasheety: CPF480D25.pdf
  • Zpráva
Specifikace CPF480D25
Part Number CPF480D25 Výrobce Crydom
Popis SSR RELAY SPST-NO 25A 48-660V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4355 pcs Datový list CPF480D25.pdf
Napětí - Load 48V ~ 660V Napětí - Vstup 4 ~ 15VDC
styl koncovky PC Pin Dodavatel zařízení Package 4-SIP
Série CPF Obal Bulk
Paket / krabice 4-SIP Typ výstupu AC, Zero Cross
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
load Current 25A Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant