CMX200D3
CrydomCrydom
CMX200D3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CMX200D3
Výrobce / značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 3A 0-200V
Datasheety: 1.CMX200D3.pdf2.CMX200D3.pdf3.CMX200D3.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace CMX200D3
Part Number CMX200D3 Výrobce Crydom
Popis SSR RELAY SPST-NO 3A 0-200V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2401 pcs Datový list 1.CMX200D3.pdf2.CMX200D3.pdf3.CMX200D3.pdf
Napětí - Load 0V ~ 200V Napětí - Vstup 3 ~ 10VDC
styl koncovky PC Pin Dodavatel zařízení Package 4-SIP
Série CMX Obal Bulk
Paket / krabice 4-SIP Typ výstupu DC
Ostatní jména CC1664
CMX200D3-ND
Rezistence při stavu (Max) 200 mOhms
Typ montáže Through Hole Výrobní standardní doba výroby 5 Weeks
load Current 3A Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant