CMD60110
CrydomCrydom
CMD60110 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CMD60110
Výrobce / značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 110A 48-660V
Datasheety: 1.CMD60110.pdf2.CMD60110.pdf3.CMD60110.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 512 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 512 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
10 pcs
  • Zpráva
Specifikace CMD60110
Part Number CMD60110 Výrobce Crydom
Popis SSR RELAY SPST-NO 110A 48-660V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 512 pcs Datový list 1.CMD60110.pdf2.CMD60110.pdf3.CMD60110.pdf
Napětí - Load 48V ~ 660V Napětí - Vstup 4 ~ 32VDC
styl koncovky Screw Terminal Dodavatel zařízení Package -
Série CMD60 Obal Bulk
Paket / krabice Hockey Puck Typ výstupu AC, Zero Cross
Typ montáže Chassis Mount load Current 110A