CL240D10C
CrydomCrydom
CL240D10C Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CL240D10C
Výrobce / značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Datasheety: 1.CL240D10C.pdf2.CL240D10C.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace CL240D10C
Part Number CL240D10C Výrobce Crydom
Popis SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2771 pcs Datový list 1.CL240D10C.pdf2.CL240D10C.pdf
Napětí - Load 24V ~ 280V Napětí - Vstup 3 ~ 32VDC
styl koncovky Screw Terminal Dodavatel zařízení Package -
Série CL Obal Bulk
Paket / krabice Hockey Puck Typ výstupu AC, Zero Cross
Ostatní jména CC1759 Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
load Current 10A Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck Obvod SPST-NO (1 Form A)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
CL240D10CH
CL240D10CH
Výrobci: Crydom
Popis: SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Na skladě: 2277 pcs
Stažení: CL240D10CH.pdf
RFQ
CL240D05C
CL240D05C
Výrobci: Crydom
Popis: SSR RELAY SPST-NO 5A 24-280V
Na skladě: 3173 pcs
Stažení: CL240D05C.pdf
RFQ
CL240D10
CL240D10
Stažení: CL240D10.pdf
CL240D10H
CL240D10H
Stažení: CL240D10H.pdf
CL2500
CL2500
Výrobci: Klein Tools
Popis: 1000A AC/DC TRMS CLAMP METER