CL240A05C
CrydomCrydom
CL240A05C Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CL240A05C
Výrobce / značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 5A 24-280V
Datasheety: 1.CL240A05C.pdf2.CL240A05C.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace CL240A05C
Part Number CL240A05C Výrobce Crydom
Popis SSR RELAY SPST-NO 5A 24-280V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2610 pcs Datový list 1.CL240A05C.pdf2.CL240A05C.pdf
Napětí - Load 24V ~ 280V Napětí - Vstup 90 ~ 250VAC
styl koncovky Screw Terminal Dodavatel zařízení Package -
Série CL Obal Bulk
Paket / krabice Hockey Puck Typ výstupu AC, Zero Cross
Ostatní jména CC1761 Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
load Current 5A Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant