90CPV240
CrydomCrydom
90CPV240 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 90CPV240
Výrobce / značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 90A 180-280V
Datasheety: 1.90CPV240.pdf2.90CPV240.pdf
  • Zpráva
Specifikace 90CPV240
Part Number 90CPV240 Výrobce Crydom
Popis SSR RELAY SPST-NO 90A 180-280V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4788 pcs Datový list 1.90CPV240.pdf2.90CPV240.pdf
Napětí - Load 180V ~ 280V Napětí - Vstup 0 ~ 5VDC
styl koncovky Screw Terminal Dodavatel zařízení Package -
Série CPV Obal Bulk
Paket / krabice Hockey Puck Typ výstupu AC
Typ montáže Chassis Mount load Current 90A
Obvod SPST-NO (1 Form A)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
LCB717
LCB717
Výrobci: IXYS Integrated Circuits Division
Popis: SSR RELAY SPST-NC 1.5A 0-30V
Na skladě: 19067 pcs
Stažení: LCB717.pdf
RFQ
Výrobci: Phoenix Contact
Popis: SSR RELAY SPST-NO 100MA 3-48V
Na skladě: 1296 pcs
Stažení: 2964487.pdf
RFQ
Výrobci: Crydom
Popis: SSR RELAY SPST-NO 40A 24-280V