50CPV240
CrydomCrydom
50CPV240 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 50CPV240
Výrobce / značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 50A 180-280V
Datasheety: 1.50CPV240.pdf2.50CPV240.pdf
  • Zpráva
Specifikace 50CPV240
Part Number 50CPV240 Výrobce Crydom
Popis SSR RELAY SPST-NO 50A 180-280V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4916 pcs Datový list 1.50CPV240.pdf2.50CPV240.pdf
Napětí - Load 180V ~ 280V Napětí - Vstup 0 ~ 5VDC
styl koncovky Screw Terminal Dodavatel zařízení Package -
Série CPV Obal Bulk
Paket / krabice Hockey Puck Typ výstupu AC
Typ montáže Chassis Mount load Current 50A