DIART110A
CrouzetCrouzet
DIART110A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DIART110A
Výrobce / značka: Crouzet
Popis produktu RELAY CURRENT SEN SPDT 10A 110V
Datasheety: DIART110A.pdf
  • Zpráva
Specifikace DIART110A
Part Number DIART110A Výrobce Crouzet
Popis RELAY CURRENT SEN SPDT 10A 110V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5397 pcs Datový list DIART110A.pdf
Napětí - Supply - Typ Current Sensing AC/DC
Stav Trip - Rozsah Trip -
Série IART Typ výstupu Relay
Ostatní jména 646-1153 Provozní teplota -10°C ~ 60°C
Typ montáže DIN Rail Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Zpoždění - Kontakt Rating @ Napětí -
Obvod -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DIABLO16
DIABLO16
Výrobci: 4D Systems
Popis: IC GRAPHICS CTLR EMB 64TQFP
Na skladě: 4923 pcs
Stažení: DIABLO16.pdf
RFQ
DIABVNOTCH
DIABVNOTCH
Výrobci: Jonard Tools
Popis: CUTTER SIDE OVAL 5.13"