831709B2.0
CrouzetCrouzet
831709B2.0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 831709B2.0
Výrobce / značka: Crouzet
Popis produktu SW SNAP ACT SPST-NC 100MA 250V
Datasheety: 831709B2.0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 831709B2.0
Part Number 831709B2.0 Výrobce Crouzet
Popis SW SNAP ACT SPST-NC 100MA 250V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 22855 pcs Datový list 831709B2.0.pdf
Napìtí - AC 250V styl koncovky Solder Lug
přepínač Funkce On-Mom Série 83170
Release Force 10gf Pretravel -
Obal Bulk Přeskočit 0.020" (0.5mm)
Ostatní jména 83170903 Provozní teplota -20°C ~ 130°C
Provozní poloha 0.330" (8.4mm) provozní síla 61gf
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
mechanické Life 30,000,000 Cycles Výrobní standardní doba výroby 13 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutí -
Funkce - elektrická životnost -
Diferenciální cestování 0.006" (0.15mm) Jmenovitá hodnota proudu 100mA (AC)
Obvod SPST-NC Pohon Type Round (Pin Plunger)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
Výrobci: Crouzet
Popis: 831709 I W7A5 170A R24 A