XPEAMB-L1-R250-00501
CreeCree
XPEAMB-L1-R250-00501 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: XPEAMB-L1-R250-00501
Výrobce / značka: Cree
Popis produktu LED XPE 595NM AMBER 56.8LM SMD
Datasheety: XPEAMB-L1-R250-00501.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace XPEAMB-L1-R250-00501
Part Number XPEAMB-L1-R250-00501 Výrobce Cree
Popis LED XPE 595NM AMBER 56.8LM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 51245 pcs Datový list XPEAMB-L1-R250-00501.pdf
Vlnová délka 590nm (585nm ~ 595nm) Napětí - vpřed (Vf) (typ) 2.1V
Úhel pohledu 130° Tepelná odolnost obalu 10°C/W
Teplota - Test 25°C Dodavatel zařízení Package SMD
Velikost / Rozměry 0.136" L x 0.136" W (3.45mm x 3.45mm) Série XLamp® XP-E
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1414 (3535 Metric)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 3 Weeks Lumenů / Watt @ Current - Test 80 lm/W
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.084" (2.13mm)
Aktuální - Test 350mA Proud - Max 500mA