LFP300F-24-GTY
CoselCosel
LFP300F-24-GTY Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LFP300F-24-GTY
Výrobce / značka: Cosel
Popis produktu AC/DC CONVERTER 24V
Datasheety: 1.LFP300F-24-GTY.pdf2.LFP300F-24-GTY.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 593 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 593 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace LFP300F-24-GTY
Part Number LFP300F-24-GTY Výrobce Cosel
Popis AC/DC CONVERTER 24V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 593 pcs Datový list 1.LFP300F-24-GTY.pdf2.LFP300F-24-GTY.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 24V
Napětí - Izolace 3kV Napětí - Vstup 85 ~ 264 VAC
Typ Open Frame Velikost / Rozměry 8.74" L x 3.74" W x 2.07" H (222.0mm x 95.0mm x 52.6mm)
Série LF Provozní teplota -10°C ~ 70°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Chassis Mount
Požadováno minimální zatížení No Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Účinnost 88%
Detailní popis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 12.5A 85 ~ 264 VAC Input Proud - výstup (Max) 12.5A