CQS48120-14-R
CoselCosel
Cosel
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CQS48120-14-R
Výrobce / značka: Cosel
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V
Datasheety: CQS48120-14-R.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 767 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 767 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace CQS48120-14-R
Part Number CQS48120-14-R Výrobce Cosel
Popis DC DC CONVERTER 12V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 767 pcs Datový list CQS48120-14-R.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 12V
Napětí - Izolace 1.5kV Napětí - vstup (Min) 36V
Napětí - vstup (Max) 76V Typ Isolated Module
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 2.28" L x 1.45" W x 0.33" H (57.9mm x 36.8mm x 8.5mm)
Série CQS Příkon (W) 168W
Paket / krabice 8-DIP Module Provozní teplota -40°C ~ 85°C (With Derating)
Počet výstupů 1 Typ montáže Through Hole
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce -
Účinnost 92% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 14A 36V - 76V Input
Proud - výstup (Max) 14A Aplikace ITE (Commercial)