ST7ETA105
Copal ElectronicsCopal Electronics
ST7ETA105 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ST7ETA105
Výrobce / značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 1M OHM 0.25W J LEAD TOP
Datasheety: ST7ETA105.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace ST7ETA105
Part Number ST7ETA105 Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 1M OHM 0.25W J LEAD TOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 32038 pcs Datový list ST7ETA105.pdf
Tolerance ±20% styl koncovky J Lead
teplotní koeficient ±100ppm/°C Velikost / Rozměry Square - 0.252" L x 0.240" W x 0.134" H (6.40mm x 6.10mm x 3.40mm)
Série ST7 odporového materiálu Cermet
Režim panel 1 MOhms Příkon (W) 0.25W, 1/4W
Obal Tape & Reel (TR) Ostatní jména ST-7ETA 1M OHM (105)
Počet závitů 3 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis 1 MOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 3 Turn Top Adjustment