ST5EW102
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ST5EW102
Výrobce / značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 1K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Datasheety: ST5EW102.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace ST5EW102
Part Number ST5EW102 Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 1K OHM 0.25W GW TOP ADJ Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 65524 pcs Datový list ST5EW102.pdf
Tolerance ±10% styl koncovky Gull Wing
teplotní koeficient ±100ppm/°C Velikost / Rozměry Rectangular - 0.236" x 0.169" Face x 0.266" H (6.00mm x 4.30mm x 6.75mm)
Série ST5 odporového materiálu Cermet
Režim panel 1 kOhms Příkon (W) 0.25W, 1/4W
Obal Bulk Počet závitů 14
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Detailní popis 1 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Top Adjustment