ST5ETR200
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ST5ETR200
Výrobce / značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 20 OHM 0.25W GW SIDE ADJ
Datasheety: ST5ETR200.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace ST5ETR200
Part Number ST5ETR200 Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 20 OHM 0.25W GW SIDE ADJ Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 64828 pcs Datový list ST5ETR200.pdf
Tolerance ±10% styl koncovky Gull Wing
teplotní koeficient ±250ppm/°C Velikost / Rozměry Square - 0.266" L x 0.236" W x 0.169" H (6.75mm x 6.00mm x 4.30mm)
Série ST5 odporového materiálu Cermet
Režim panel 20 Ohms Příkon (W) 0.25W, 1/4W
Obal Tape & Reel (TR) Ostatní jména ST-5ETR 20 OHM (200)
ST-5ETR200
Počet závitů 14 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis 20 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Side Adjustment