ST5ER201
Copal ElectronicsCopal Electronics
ST5ER201 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ST5ER201
Výrobce / značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 200 OHM 0.25W GW SIDE
Datasheety: ST5ER201.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
  • Zpráva
Specifikace ST5ER201
Part Number ST5ER201 Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 200 OHM 0.25W GW SIDE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 62697 pcs Datový list ST5ER201.pdf
Tolerance ±10% styl koncovky Gull Wing
teplotní koeficient ±100ppm/°C Velikost / Rozměry Square - 0.266" L x 0.236" W x 0.169" H (6.75mm x 6.00mm x 4.30mm)
Série ST5 odporového materiálu Cermet
Režim panel 200 Ohms Příkon (W) 0.25W, 1/4W
Obal Bulk Ostatní jména ST-5ER201
Počet závitů 14 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis 200 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Side Adjustment