ST5EP105
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ST5EP105
Výrobce / značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 1M OHM 0.25W GW SIDE ADJ
Datasheety: ST5EP105.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace ST5EP105
Part Number ST5EP105 Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 1M OHM 0.25W GW SIDE ADJ Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 66738 pcs Datový list ST5EP105.pdf
Tolerance ±10% styl koncovky Gull Wing
teplotní koeficient ±100ppm/°C Velikost / Rozměry Square - 0.236" x 0.266" Face x 0.169" H (6.00mm x 6.75mm x 4.30mm)
Série ST5 odporového materiálu Cermet
Režim panel 1 MOhms Příkon (W) 0.25W, 1/4W
Obal Bulk Počet závitů 14
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Detailní popis 1 MOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Side Adjustment
Typ úpravy Side Adjustment
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
ST5EP103
ST5EP103
Výrobci: Copal Electronics
Popis: TRIMMER 10K OHM 0.25W GW SIDE