ST4EG201
Přehled produktu
Part Number: ST4EG201
Výrobce / značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 200OHM 0.25W J LEAD SIDE
Datasheety: ST4EG201.pdf
  • Zpráva
Specifikace ST4EG201
Part Number ST4EG201 Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 200OHM 0.25W J LEAD SIDE Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 80503 pcs Datový list ST4EG201.pdf
Tolerance ±20% styl koncovky J Lead
teplotní koeficient ±100ppm/°C Velikost / Rozměry Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm)
Série ST4 odporového materiálu Cermet
Režim panel 200 Ohms Příkon (W) 0.25W, 1/4W
Obal Bulk Počet závitů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Detailní popis 200 Ohms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment