ST4EA503
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ST4EA503
Výrobce / značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 50K OHM 0.25W J LEAD TOP
Datasheety: ST4EA503.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace ST4EA503
Part Number ST4EA503 Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 50K OHM 0.25W J LEAD TOP Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 93055 pcs Datový list ST4EA503.pdf
Tolerance ±20% styl koncovky J Lead
teplotní koeficient ±100ppm/°C Velikost / Rozměry Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
Série ST4 odporového materiálu Cermet
Režim panel 50 kOhms Příkon (W) 0.25W, 1/4W
Obal Bulk Počet závitů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Detailní popis 50 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment