ST42ETA205
Přehled produktu
Part Number: ST42ETA205
Výrobce / značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 2M OHM 0.25W J LEAD TOP
Datasheety: ST42ETA205.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace ST42ETA205
Part Number ST42ETA205 Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 2M OHM 0.25W J LEAD TOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 126740 pcs Datový list ST42ETA205.pdf
Tolerance ±20% styl koncovky J Lead
teplotní koeficient ±100ppm/°C Velikost / Rozměry Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
Série ST42 odporového materiálu Cermet
Režim panel 2 MOhms Příkon (W) 0.25W, 1/4W
Obal Tape & Reel (TR) Ostatní jména ST-42ETA 2M OHM (205)
ST-42ETA205
Počet závitů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis 2 MOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment