ST42EC501
Přehled produktu
Part Number: ST42EC501
Výrobce / značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 500 OHM 0.25W PC PIN TOP
Datasheety: ST42EC501.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace ST42EC501
Part Number ST42EC501 Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 500 OHM 0.25W PC PIN TOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 109167 pcs Datový list ST42EC501.pdf
Tolerance ±20% styl koncovky PC Pins
teplotní koeficient ±100ppm/°C Velikost / Rozměry Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
Série ST42 odporového materiálu Cermet
Režim panel 500 Ohms Příkon (W) 0.25W, 1/4W
Obal Bulk Ostatní jména ST-42EC501
Počet závitů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis 500 Ohms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment