ST42EC101
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ST42EC101
Výrobce / značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 100 OHM 0.25W PC PIN TOP
Datasheety: ST42EC101.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace ST42EC101
Part Number ST42EC101 Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 100 OHM 0.25W PC PIN TOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 112297 pcs Datový list ST42EC101.pdf
Tolerance ±20% styl koncovky PC Pins
teplotní koeficient ±100ppm/°C Velikost / Rozměry Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
Série ST42 odporového materiálu Cermet
Režim panel 100 Ohms Příkon (W) 0.25W, 1/4W
Obal Bulk Ostatní jména ST-42EC101
Počet závitů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis 100 Ohms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment