ST32ETH201
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ST32ETH201
Výrobce / značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 200 OHM 0.125W GW SIDE
Datasheety: ST32ETH201.pdf
  • Zpráva
Specifikace ST32ETH201
Part Number ST32ETH201 Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 200 OHM 0.125W GW SIDE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 81231 pcs Datový list ST32ETH201.pdf
Tolerance ±20% styl koncovky Gull Wing
teplotní koeficient ±100ppm/°C Velikost / Rozměry Square - 0.142" L x 0.138" W x 0.185" H (3.60mm x 3.50mm x 4.70mm)
Série ST-32 odporového materiálu Cermet
Režim panel 200 Ohms Příkon (W) 0.125W, 1/8W
Obal Tape & Reel (TR) Ostatní jména ST-32ETH 200 OHM (22)
ST-32ETH201
Počet závitů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis 200 Ohms 0.125W, 1/8W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment