ST32ETA501
Copal ElectronicsCopal Electronics
ST32ETA501 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ST32ETA501
Výrobce / značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 500OHM 0.125W J LEAD TOP
Datasheety: ST32ETA501.pdf
  • Zpráva
Specifikace ST32ETA501
Part Number ST32ETA501 Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 500OHM 0.125W J LEAD TOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 114543 pcs Datový list ST32ETA501.pdf
Tolerance ±20% styl koncovky J Lead
teplotní koeficient ±100ppm/°C Velikost / Rozměry Square - 0.134" L x 0.134" W x 0.079" H (3.40mm x 3.40mm x 2.00mm)
Série ST-32 odporového materiálu Cermet
Režim panel 500 Ohms Příkon (W) 0.125W, 1/8W
Obal Tape & Reel (TR) Ostatní jména ST-32ETA 500 OHM (52)
ST-32ETA501
ST32ETA501TR
Počet závitů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis 500 Ohms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment