ST32ETA104
Copal ElectronicsCopal Electronics
ST32ETA104 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ST32ETA104
Výrobce / značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 100K OHM 0.125W J LEAD
Datasheety: ST32ETA104.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace ST32ETA104
Part Number ST32ETA104 Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 100K OHM 0.125W J LEAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 117802 pcs Datový list ST32ETA104.pdf
Tolerance ±20% styl koncovky J Lead
teplotní koeficient ±100ppm/°C Velikost / Rozměry Square - 0.134" L x 0.134" W x 0.079" H (3.40mm x 3.40mm x 2.00mm)
Série ST-32 odporového materiálu Cermet
Režim panel 100 kOhms Příkon (W) 0.125W, 1/8W
Obal Tape & Reel (TR) Ostatní jména ST-32ETA 100K OHM (15)
ST-32ETA104
ST32ETA104TR
Počet závitů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis 100 kOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment