ST2TA105
Copal ElectronicsCopal Electronics
ST2TA105 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ST2TA105
Výrobce / značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 1M OHM 0.1W J LEAD TOP
Datasheety: ST2TA105.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace ST2TA105
Part Number ST2TA105 Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 1M OHM 0.1W J LEAD TOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 70951 pcs Datový list ST2TA105.pdf
Tolerance ±20% styl koncovky J Lead
teplotní koeficient ±150ppm/°C Velikost / Rozměry Square - 0.110" x 0.094" Face x 0.067" H (2.80mm x 2.40mm x 1.70mm)
Série ST2 odporového materiálu Cermet
Režim panel 1 MOhms Příkon (W) 0.1W, 1/10W
Obal Tape & Reel (TR) Ostatní jména ST-2TA 1M OHM (105)
ST-2TA105
ST2TA105TR
Počet závitů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 13 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis 1 MOhms 0.1W, 1/10W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment