SM4ETA201
Copal ElectronicsCopal Electronics
SM4ETA201 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SM4ETA201
Výrobce / značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 200OHM 0.25W J LEAD SIDE
Datasheety: SM4ETA201.pdf
  • Zpráva
Specifikace SM4ETA201
Part Number SM4ETA201 Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 200OHM 0.25W J LEAD SIDE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5959 pcs Datový list SM4ETA201.pdf
Tolerance ±10% styl koncovky J Lead
teplotní koeficient ±100ppm/°C Velikost / Rozměry Square - 0.193" L x 0.177" W x 0.146" H (4.90mm x 4.50mm x 3.70mm)
Série SM4 odporového materiálu Cermet
Režim panel 200 Ohms Příkon (W) 0.25W, 1/4W
Obal Tape & Reel (TR) Ostatní jména SM-4ETA201
SM4ETA201TR
Počet závitů 12 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis 200 Ohms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Side Adjustment Typ úpravy Side Adjustment