FT63EP201
Copal ElectronicsCopal Electronics
FT63EP201 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: FT63EP201
Výrobce / značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP
Datasheety: FT63EP201.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace FT63EP201
Part Number FT63EP201 Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 179761 pcs Datový list FT63EP201.pdf
Tolerance ±10% styl koncovky PC Pins
teplotní koeficient ±100ppm/°C Velikost / Rozměry Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm)
Série FT-63 odporového materiálu Cermet
Režim panel 200 Ohms Příkon (W) 0.5W, 1/2W
Obal Bulk Ostatní jména FT-63EP 200 OHM (201)
FT-63EP201
Počet závitů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis 200 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment