CT9EX204
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT9EX204 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CT9EX204
Výrobce / značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 200KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Datasheety: CT9EX204.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CT9EX204
Part Number CT9EX204 Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 200KOHM 0.5W PC PIN SIDE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 70039 pcs Datový list CT9EX204.pdf
Tolerance ±10% styl koncovky PC Pins
teplotní koeficient ±100ppm/°C Velikost / Rozměry Square - 0.378" L x 0.217" W x 0.378" H (9.60mm x 5.50mm x 9.60mm)
Série CT9 odporového materiálu Cermet
Režim panel 200 kOhms Příkon (W) 0.5W, 1/2W
Obal Bulk Ostatní jména CT-9EX 200K OHM (204)
Počet závitů 18 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis 200 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Side Adjustment