CT9EP205
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT9EP205 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CT9EP205
Výrobce / značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN SIDE
Datasheety: CT9EP205.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
300 pcs
  • Zpráva
Specifikace CT9EP205
Part Number CT9EP205 Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN SIDE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 61514 pcs Datový list CT9EP205.pdf
Tolerance ±10% styl koncovky PC Pins
teplotní koeficient ±100ppm/°C Velikost / Rozměry Square - 0.378" L x 0.378" W x 0.217" H (9.60mm x 9.60mm x 5.50mm)
Série CT9 odporového materiálu Cermet
Režim panel 2 MOhms Příkon (W) 0.5W, 1/2W
Obal Bulk Počet závitů 18
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis 2 MOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Side Adjustment Typ úpravy Side Adjustment