CT9EP103
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT9EP103 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CT9EP103
Výrobce / značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Datasheety: CT9EP103.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CT9EP103
Part Number CT9EP103 Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 66706 pcs Datový list CT9EP103.pdf
Tolerance ±10% styl koncovky PC Pins
teplotní koeficient ±100ppm/°C Velikost / Rozměry Square - 0.378" L x 0.378" W x 0.217" H (9.60mm x 9.60mm x 5.50mm)
Série CT9 odporového materiálu Cermet
Režim panel 10 kOhms Příkon (W) 0.5W, 1/2W
Obal Bulk Ostatní jména CT-9EP 10K OHM (103)
CT-9EP103
Počet závitů 18 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis 10 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Side Adjustment